Z A P R A S Z A M Y

Dobra zabawa dla całej rodziny !

s
96sgolf34

qq

Mini golf equipment

Mini golf equipment

Golf Rancho Park

W naszym Rancho powstał fantastyczny park do minigolfa w typie adventure z interaktywnymi przeszkodami na wielu różnych torach. Ta rewelacyjna gra na świeżym powietrzu łączy we wspólnej zabawie rodzinę i przyjaciół. To nie jest rozrywka tylko dla dzieci, wręcz przeciwnie, adventure golf stanowi duże wyzwanie również dla dorosłych graczy. Zapraszamy na świetny relaks i aktywny wypoczynek w otoczeniu natury w naszym Rancho, całkiem niedaleko od Torunia.

Nie musisz obawiać się, że nigdy w to nie grałeś, zasady są bardzo proste. Nasi pracownicy są do waszej dyspozycji i chętnie wyjaśnią reguły gry oraz odpowiedzą na wszystkie pytania. Otrzymasz cały sprzęt potrzebny do gry. Na naszym polu dużą frajdą z gry cieszyli się będą zarówno debiutujący zawodnicy jak i bardziej zaawansowani gracze.

Na czym to polega? Trzeba umieścić piłeczkę w dołkach na wszystkich stanowiskach, a wygrywa ten, kto zrobi to przy pomocy jak najmniejszej liczby uderzeń. Piłeczkę uderza się specjalnym kijem przypominającym jeden z kijów golfowych. Starujemy z wyznaczonego stanowiska, każdy kolejny ruch zaczynając w miejscu, w którym zatrzymała się piłeczka. Gracze po kolei mają swoją szansę wykazać się na danym torze. Dopiero gdy jeden z zawodników „zdobędzie” dołek następny zaczyna grę. Kiedy wszyscy uczestnicy zabawy zakończą rywalizację na danym stanowisku razem przechodzą w następne miejsce. Finałem jest podliczenie punktów i ogłoszenie zwycięzcy, wygrywa ten kto zdobył najmniejszą liczbę punktów.

 

Zasady:

  • Zabawa polega na trafieniu piłeczką do 12 dołków wykonując jak najmniejszą liczbę uderzeń.
  • Każdy z uczestników gry otrzymuje kij i piłeczkę.
  • Jedno uderzenie liczone jest jako jeden punkt (wyniki zapisywane są na kartce).
  • Na jednym torze można wykonać maksymalnie 6 uderzeń, jeśli gracz po wykonaniu 6 uderzeń nie umieści piłki w dołku dostaje dodatkowy karny punkt i kończy próby na danym torze.
  • Zwycięzcą zostaje osoba z najmniejszą liczbą punktów.
  • Nie można uderzać piłeczki w ruchu, trzeba poczekać aż się zatrzyma.
  • Jeśli gracz umieści piłeczkę poza torem otrzymuje karny punkt i kolejny ruch rozpoczyna w puncie startowym.
  • W przypadku, kiedy piłeczka zostanie zablokowana w przeszkodzie, gracz wraca na punkt startowy, z którego kontynuuje grę.
  • W sytuacjach awaryjnych, kiedy piłeczka zatrzyma się w miejscu, gdzie nie ma możliwości uderzenia dopuszcza się jej przesunięcie w dowolne miejsce, ale na odległość nie większą niż długość stopki kija.

Planujesz zorganizować turniej, imprezę firmową, zabawę dla dzieci? Umów się wcześniej i zarezerwuj park adventure golf.

 

Życzymy wiele radości i emocji z gry!