Hotel i Restauracja Rancho

Rancho serwuje, klient smakuje

o-nas-img1

o-nas-img4

o-nas-img2
o-nas-img3

O Nas

Hotel & Restauracja RANCHO położone jest niedaleko Torunia na obszernym terenie, na którym znajdują się restauracja, hotel oraz grill. Całość mieści się w sąsiedztwie Puszczy Bydgoskiej. Dysponujemy dwoma stawami rybnymi z których korzystają wędkarze oraz goście hotelowi. Położenie obiektu sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na łonie natury, szczególnie latem, gdy nasze stawy rybne są rajem dla wędkarzy.

Dla osób, firm, instytucji które szukają innych wrażeń polecamy zorganizowane na indywidualne życzenie atrakcje: ognisko, pieczenie prosiaka, strzelanie z wiatrówki, łowienie ryb (również spod lodu), jazdę na łyżwach i hokej na lodzie.

Po dniu spędzonym na łowieniu ryb, strzelaniu z wiatrówki, wycieczkach pieszych i innych atrakcjach można odpocząć w komfortowych pokojach. Codziennie rano serwujemy pyszne, swojskie śniadanie wliczone w cenę pobytu w hotelu.

Do Państwa dyspozycji jest bezpłatny i bezprzewodowy dostęp do Internetu!

Dysponujemy salami z przeznaczeniem na wszelkiego rodzaju imprezy: firmowe, okolicznościowe i rodzinne. Sala na 100 osób usytuowana na skraju stawu zapewnia przyjemny widok z okien oraz możliwość wyjścia na wyspę. Sala kominkowa przeznaczona jest dla ok. 50 osób, wyposażona w bar i kominek.

Niezaprzeczalnym atutem jest nasza kuchnia. Serwujemy smaczne posiłki kuchni staropolskiej oraz świeże ryby z własnej hodowli i wędzarni. Naszą specjalnością są: Pstrąg w całości grillowany czosnkiem i ziołami faszerowany oraz Pstrąg wędzony z grzankami na ciepło podawany.

Serdecznie zapraszamy!!!