Restauracja - Pstrągarnia - Rancho

SLOW FOOD - Rancho serwuje, klient smakuje

restauracja-img1
restauracja-img2
restauracja-img3
restauracja-img4

Restauracja

Część gastronomiczną stanowi sala restauracyjna z kominkiem mogąca pomieścić 50 osób. Menu serwowane w restauracji jest bogate i zróżnicowane, z przewagą dań kuchni polskiej.

 

Naszą specjalnością jest pstrąg wędzony oraz pstrąg z grilla. Mistrz kuchni dba o to, by każdy Gość, niezależnie od dietetycznych lub regionalnych preferencji, mógł przy naszym stole zarówno ucztować jak i odpoczywać.

 

W okresie wiosenno-letnim do dyspozycji klientów oddajemy ogródek otoczony stawami. Zapraszając do skorzystania z naszej oferty grillowej – proponujemy zestawy zróżnicowane pod względem asortymentu i cen. Mamy specjalnie przygotowane miejsce nad potokiem, gdzie znajduje się grill i wędzarnia, w których przygotowujemy nasze przysmaki.

 

Szczególnie godne polecenia są samodzielnie wędzone pstrągi potokowe oraz filet z pstrąga łososiowego, którego podajemy na warzywach grillowanych. Na specjalne zamówienie wędzimy oraz pieczemy jesiotry.

 

W sezonie zimowym dania z grilla podajemy w naszej restauracji w blasku i cieple rozpalonego kominka. Na szczególną uwagę zasługuje pstrąg z grilla czosnkiem i ziołami nadziany, tatar z pstrąga łososiowego, deska wędlin lub ryb z naszej wędzarni oraz zupa rybna, które cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród wędkarzy.

 

Zapraszamy!!!